Sign in

  BC.Lojërat e Kazinosë

  BC.Game është shtëpia e mijëra lojërave të kazinosë në internet me cilësi të lartë. Lojtarët mund të shijojnë një mori titujsh nga ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike në botë. Kjo faqe mbulon kategoritë kryesore për t'ju ndihmuar të gjeni rrugën tuaj rreth hollit të kazinosë. Vazhdoni të lexoni për të mësuar më shumë për sa vijon:

  • Lojëra kazino në BC.Game
  • BC.Lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë
  • Lojëra falas në kazino në internet
  • Lojërat e kazinosë BC.Game - FAQ

  Lojëra kazino në BC.Game

  BC.Game pretendon të jetë një nga kazinotë online me rritjen më të shpejtë përreth dhe është e lehtë të kuptosh pse është kaq popullore.

  Krahas bonusit kolosal të mirëseardhjes që lojtarët e rinj mund të pretendojnë me këtë kod promocional të BC.Game , ai ka padyshim përzgjedhjen më të mirë të lojërave të fatit me para të vërteta kudo në internet.

  Cilado qoftë preferenca juaj, qofshin ato lojëra elektronike klasike që ju kthejnë në ditët e banditëve me një krah të vjetër të shkollës së vjetër, titujt e rinj të Megaways me më shumë se 100,000 mënyra për të fituar, blackjack amerikan, ruletë franceze, video poker ose tregtari live më elektrizues lojërat, BC.Game ka shumë.

  Ne kemi ndarë kategoritë kryesore për të ofruar një përmbledhje të opsioneve specifike në mënyrë që të mund të merrni një shije të asaj që është në menu.

  BC Origjinale

  Edhe pse BC.Game është rritur në një kazino të madhe në internet, BC Originals mbeten themeli i kësaj platforme. Aktualisht, ka 24 origjinale para Krishtit, duke përfshirë:

  • Crash dhe Crash Trenball
  • Harresë
  • E imja
  • Plinko
  • Zare klasike, Hash Dice dhe Zare Ultimate
  • Hilo
  • Rrotullimi i monedhës
  • Unaza e fatit
  • Legjenda e Kullës

  Përveç tyre, do të gjeni gjithashtu video poker, baccarat, blackjack, ruletë, keno dhe një sërë lojërash elektronike. Të gjitha origjinalet BC janë zhvilluar nga ekipi i brendshëm i BC.Game. Për më tepër, ato janë vërtet të drejta.

  Për ata që nuk janë të njohur me drejtësinë e provueshme, kjo është një teknologji kriptografike që u jep lojtarëve fuqinë për të verifikuar rezultatet e lojërave të tyre.

  Me fjalë të thjeshta, rezultati i lojës ka një numër specifik të farës, i cili zgjidhet përpara se të fillojë raundi. Lojtarët mund të kontrollojnë përafrimin e farës për të rezultuar, duke vërtetuar kështu se rezultati është i sinqertë.

  BC.Game-Originals

  BC.Slots lojërash

  Me më shumë se 4,000 lojëra elektronike video, lojtarët janë të llastuar për zgjedhje. Ky lob lojërash i mbushur plot aksion vjen me mirësjellje të më shumë se 30 ofruesve të programeve kompjuterike të nivelit të lartë, si Playtech, Microgaming, NetEnt, BTG, BGaming, Hacksaw Gaming, Wazdan, Blueprint, ELK Studios, Pragmatic Play dhe Play'n GO.

  Asortimenti i temave është tërheqës, duke filluar nga frutat, vampirët dhe kafshët, ndër të tjera, tek Egjipti i lashtë, mitologjia dhe leprekaunët. Së bashku me këtë, ka lojëra elektronike me nivele të ndryshme paqëndrueshmërie, numrin e mënyrave për të fituar, kufijtë e basteve, shumat maksimale të fitimeve dhe veçoritë në lojë.

  Një ankesë e vogël është se nuk ka filtra të mjaftueshëm të integruar në platformë. Opsionet e vetme janë sipas ofruesit, AZ, të njohura dhe të reja. Për të sapoardhurit, është e dobishme të jeni në gjendje të filtroni sipas temës, veçorive dhe linjave të pagesës, midis opsioneve të tjera.

  Megjithatë, zgjedhja është aty; ju vetëm duhet ta kërkoni atë. Për më tepër, shumica e lojërave janë të disponueshme në modalitetin demo, duke ju lejuar t'i provoni ato falas përpara se të luani me para të vërteta. Këta janë disa nga titujt që ekipi ynë ka zgjedhur me kujdes që ju të shijoni një përvojë vërtet zhytëse të lojërave të lojërave elektronike.

  • Bonanza e ëmbël (Lojë pragmatike)
  • Ekstra djegëse (Lojëra në kohë të mëdha)
  • Rotten (Lojëra me sharrë hekuri)
  • Starburst XXXtreme (NetEnt)
  • Reactoonz 2 (Play'n GO)
  • Ujku i madh i keq (Quickspin)
  • Gonzo's Quest Megaways (Tigri i Kuq)
  • Fireblaze: Toltec Blocks (Playtech)
  • 9 Maska të Hiperspinave të Zjarrit (Microgaming)

  Slots-BC.Game-Casino

  Funksiononi Slotet e blerjeve


  Një zhvillim i fundit në evolucionin e lojërave elektronike në internet është përfshirja e një opsioni të blerjes së veçorive. Kjo i lejon lojtarët të kalojnë drejtpërdrejt në aksion dhe të blejnë drejtpërdrejt një (ose të gjitha) nga raundet e bonusit. Kostoja ndryshon në varësi të slotit dhe veçorisë që po blini.

  Kazino BC.Game ka 500 lojëra elektronike për blerje, gjë që nxjerr në pah popullaritetin e tyre. Kjo është e kuptueshme sepse raundet e bonusit janë zakonisht aty ku ndodhin fitimet e mëdha. Megjithatë, slotet janë ende të programuara për të paguar brenda vlerave të tyre të publikuara RTP.

  Në fund të fundit, është një stil loje me rrezikshmëri të lartë dhe me shpërblim të lartë që do t'u përshtatet disa lojtarëve dhe jo të tjerëve. Nëse ju pëlqejnë këto lojëra elektronike, klikoni në Funksionin e blerjes nga menyja për të shfaqur të gjitha opsionet në këtë kategori.

  BC.Game-Casino-Feature-Buy-in

  Lojëra tavoline në BC.Game Casino

  Në total, BC.Game ka afër 100 lojëra tavoline dhe letrash, gjë që është më se e respektueshme. Ekziston një seksion i veçantë për blackjack, i cili mburret me më shumë se një duzinë variante RNG, duke përfshirë Evropian, Amerikan, Single Deck dhe Super Seven.

  Megjithatë, siç thekson rishikimi ynë i BC.Game , ka shumë më tepër për të emocionuar lojtarët entuziastë të lojërave me letra dhe tavolina, si p.sh.

  • Bakarat
  • Punto Banco
  • Ruletë evropiane
  • Ruletë franceze
  • Kazino Hold'em
  • Sic Bo
  • Ponton
  • Zare
  • Adoleshenti Patti
  • Caribbean Hold'em

  undefined

  BC.Lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë

  Me 400 opsione lojrash në një holl të mbushur plot, kazinoja e drejtpërdrejtë e BC.Game është atje lart me më të mirat. Diçka që e ndihmon këtë operator të dallohet është se ai punon me shumë specialistë të kazinosë live të vlerësuar me çmime, si Evolution, Playtech Live, Pragmatic Play Live, Ezugi, TVBet dhe Vivo Gaming.

  Koleksioni i lojërave është i larmishëm dhe emocionues. Për më tepër, do të gjeni një gamë të gjerë kufijsh bastesh nga lojërat me aksione të ulëta deri te tavolinat VIP me role të larta, kështu që me të vërtetë kujdeset për të gjithë lojtarët dhe për çdo madhësi bankare.

  • Ruletë Live: Ruletë Evropiane, Ruletë Franceze, Ruletë Rrufeje, Ruletë Rrufeje XXXtreme, Ruletë e Menjëhershme, Ruletë me Top Double

  • Blackjack live: Blackjack Freebet, Blackjack Evropian, Blackjack Amerikan, Blackjack Da Sorte, Blackjack Power, Blackjack Infinite, Blackjack Speed

  • Baccarat live: Baccarat klasik, Baccarat Peek, Baccarat Kurora e Artë, Baccarat Salon Prive, Baccarat pa komision, Baccarat Lightning

  • Shfaqje të drejtpërdrejta lojërash: Crazy Time, Dream Catcher, Mega Wheel, Monopoly Live, Monopoly Big Baller, Gonzo's Treasure Hunt, Sweet Bonanza Candyland

  • Lojëra të tjera të drejtpërdrejta: Super Sic Bo, Ultimate Texas Hold'em, Dragon Tiger, Caribbean Stud, Lightning Dice, Boom City

  Live-Dealer-BC.Game

  Lojëra falas në kazino në internet

  Ashtu si shumica e kazinove, BC.Game ju lejon të luani falas shumë nga lojërat e tij të lojërave elektronike RNG dhe tavolinës. Thjesht klikoni në miniaturën e një loje që dëshironi të provoni dhe do t'ju ofrojë një mundësi për LUAJ FALAS nëse është e disponueshme. Vini re se jo të gjithë ofruesit e softuerit e ofrojnë këtë funksionalitet, kështu që disa tituj janë jashtë kufijve.

  Megjithëse nuk mund të fitoni para të vërteta kur jeni në modalitetin e lojës falas, ka përfitime dhe arsye të tjera se pse ia vlen t'i shikoni.

  • Mësoni rreth lojës: Nëse nuk jeni të njohur me një lojë, është mirë ta provoni fillimisht në modalitetin demo. Për shembull, nëse është një vend i caktuar, mund të mësoni rreth veçorive të lojës dhe sa shpesh paguan. Kjo gjithashtu i ndihmon lojtarët të planifikojnë një strategji efektive të financimit, e cila është jetike kur luani me para të vërteta.

  • Provoni strategji të reja: Me shumë lojëra të tavolinës dhe letrave RNG të disponueshme në modalitetin "Luaj falas", kjo paraqet një mundësi të shkëlqyer për të testuar strategjitë e vjetra dhe të reja. Ju mund të shihni se sa efektiv është Martingale kundër Fibonacci ose të krijoni diçka që është krejtësisht unike për ju.

  • Argëtohu: Me siguri, arsyeja më e mirë për të luajtur lojëra kazino falas në internet është vetëm për t'u argëtuar dhe për t'u argëtuar. Nuk ka asnjë kufi për sa kohë mund të luani falas në BC.Game, gjë që shton apelin.

  Lojërat e kazinosë BC.Game - FAQ

  A mund të luaj lojëra BC.Game në celular?

  Shumica e lojërave të kazinosë BC.Game janë miqësore për celularët. Ekziston një numër i vogël titujsh të vjetër që nuk janë të përputhshëm me lojën me ekran me prekje, kështu që nuk do t'i gjeni në celularë dhe tableta, por pjesa tjetër janë.

  Cilat janë origjinalet BC?

  BC Originals janë me siguri lojëra të ndershme që janë zhvilluar nga ekipi i brendshëm i BC.Game. Ka dy duzina origjinale BC, duke filluar nga Plinko, Limbo dhe Dice deri te Video Poker, Ruleta dhe Keno.

  Cilët zhvillues softuerësh gjenden në BC.Game Casino?

  BC.Game Casino punon me më shumë se 40 partnerë softuerësh, duke përfshirë Microgaming, Playtech, Pragmatic Play, Play'n GO, Red Tiger, BTG, NetEnt dhe Evolution.

  A mund të luaj falas në BC.Game?

  Po, BC.Game ofron një modalitet të luajtjes falas në shumë prej lojërave elektronike të tij dhe lojëra të tjera RNG. Nuk ju nevojitet as një llogari për të luajtur falas, gjë që e bën edhe më të lehtë të shijoni një lojë të shpejtë.