Sign in

  BC Originals - Lojëra të paanshme në Kazino BC.Game

  Ne jemi të bindur se lojërat provably janë e ardhmja e kazinove online. BC.Game, me koleksionin e saj të gjerë të BC Originals, po udhëheq rrugën në këtë vend. Mësoni më shumë rreth këtyre lojërave dhe zgjidhni të preferuarën tuaj këtu.

  Lista e plotë e origjinaleve BC 2024

  Edhe pse BC.Game Casino tani mburret me më shumë se 3000 lojëra, koleksioni i tij i zhvilluar i brendshëm i origjinaleve BC që mund të vërtetohet se janë ende ndër titujt më të luajtur.

  Ne kemi përpiluar një listë të të gjitha origjinaleve që mund të shijoni në BC.Game. Pavarësisht nëse keni pasion për lojëra shumëfishuese të thjeshta për t'u luajtur si Crash ose preferoni strategjinë e blackjack-ut, BC Originals ju ka mbuluar.

  Lojë BC Originals
  Kthimi te lojtari (RTP)
  Përplasje 99.0%
  Crash Trenball 99.0%
  Harresë 99.0%
  Zare klasike 99.0%
  Hash Dice 99.0%
  Plinko 99.0%
  Ultimate Dice 99.0%
  Keno 99.0%

  Përplasje


  BC-Originals---Crash

  Lojërat Crash kanë shpërthyer në popullaritet vitet e fundit. BC Originals Crash është një lojë e thjeshtë shumëzuese. Një pikë fillon ngjitjen e saj me një shumëzues prej 1.0x. Objektivi është të arkëtoni bastin tuaj përpara rrëzimit. Nëse e arrini këtë, pagesa është shuma e bastit tuaj x vlera e shumëzuesit.

  Crash Trenball


  BC-Originals---Trenball

  BC Originals e ka çuar maninë e Crash një hap më tej me Trenball. Ky variant përdor të njëjtën lojë si më sipër; megjithatë, opsionet e basteve janë Red Bear, Green Bull dhe Yellow Moon.

  • Bastet e Ariut të Kuq fitojnë nëse përplasja ndodh në ose nën 2.00x. Pagesa për këtë bast është 1,96x
  • Bastet Green Bull janë në përplasjen (bang) që ndodh në ose mbi 2.00x. Ky bast paguan 2.00x
  • Hëna e verdhë është një bast për përplasjen që ndodh në orën 10.00x ose më lart. Ky bast paguan 10.00x.

  Kjo është një lojë e mirë për lojtarët që duan të provojnë strategji të ndryshme bastesh me para. Gjithashtu, ju mund të shikoni një përzgjedhje tendencash për t'ju ndihmuar të vendosni se ku të vini bast.

  Harresë


  undefined

  Limbo në BC.Game është në thelb një lojë Crash e menjëhershme. Kur loja ngarkohet, ju shkruani pagesën e shumëzuesit që dëshironi, duke filluar nga 1,01x në 1,000,000x. Më pas, pasi të keni shtuar aksionet tuaja, klikoni Bast. Rezultati zbulohet menjëherë dhe pagesat u bëhen lojtarëve fitues.

  Zare klasike


  BC-Originals---Classic-Dice

  BC Originals ka disa lojëra të shkëlqyera me zare. Ndoshta, më e mira është Classic Dice. Kjo luhet me një zare virtuale me 100 anë; megjithatë, pagesa maksimale është 9,900 herë basti juaj, sepse mund të vendosni bast në numrat e pjesëve, si p.sh. hidhni mbi 99,90 ose hidhni nën 0,50. Me një RTP prej 99%, lojtarëve u garantohet vlera e mirë me Zare klasike.

  Hash Dice


  BC-Originals---Hash-Dice

  Edhe pse kjo lojë bie në kategorinë e zareve, ajo nuk përdor një bie. Ajo që keni është një lloj automat me një rresht me një gjenerues numrash të rastësishëm (RNG). Mund të shfaqet çdo numër midis 00000 dhe 99999.

  Si lojtar, ju duhet të zgjidhni një numër 5-shifror dhe të vini bast nëse mendoni se numri RNG do të jetë më i lartë (>) ose më i ulët (<). Në bastin e rrezikut më të ulët, pagesa është 1,0102x, ndërsa maksimumi që mund të fitoni është 99,000x.

  Plinko


  BC-Originals---Plinko

  Plinko është një nga lojërat më të vlerësuara BC Original. Origjina e saj vjen nga loja arcade japoneze Pachinko. Me BC.Game Plinko, tabela është në formë trekëndore me rreshta kunjash. Një top bie nga lart dhe ndryshon drejtimin ndërsa kërcehet nga kunjat. Në fund janë lojëra elektronike me vlera shumëzuese, të cilat lidhen me pagesat.

  Plinko ka tre nivele rreziku - të ulët, të mesëm dhe të lartë. Për më tepër, ju mund të zgjidhni të luani me 8 deri në 16 rreshta. Pagesa më e lartë është 1000x kur vendoset në rrezik të lartë dhe 16 rreshta.

  Ultimate Dice


  Kjo është loja e tretë me zare e BC Originals. Ai ndryshon nga të tjerët në atë që lojtarët bastojnë në një gamë numrash në vend të një numri specifik. Ndërfaqja shfaq një rrëshqitës, që varion nga 0 - 9,999. Lojtarët lëvizin të dy skajet e rrëshqitësit për të vendosur bastin e tyre.

  Për shembull, ju vendosni anën e majtë në 4000 dhe anën e djathtë në 6000. Pas kësaj, ju mund të zgjidhni të vini bast 'in' ose 'jashtë'. Kjo do të thotë që ju fitoni nëse numri i mbështjellë është midis 4,000 dhe 6,000. 'Basti jashtë' fiton nëse numri është 0 - 3,999 ose 6,001 - 9,999.

  Keno


  Nëse ju pëlqejnë lojërat me numra të shpejtë dhe të lehtë me fitim të menjëhershëm, BC Originals Keno është për ju. Ky variant ka katër nivele rreziku - të ulët, klasik, të mesëm dhe të lartë. Niveli i zgjedhur i rrezikut përcakton pagesat e lojës. Për më tepër, karta e lojës ka 40 numra dhe ju mund të zgjidhni midis 1 dhe 10 topa për të luajtur. Fitimi maksimal është 1000x, që është modeste për keno, sipas mendimit tonë.

  Përdredhje


  Twist është loja më e fundit që i shtohet koleksionit BC Originals. Loja është unike, e cila është një meritë për zhvilluesit e BC.Game. Ai përfshin tre rrota, të cilat identifikohen nga gurët e çmuar jeshilë, të kuq dhe vjollcë.

  Pasi të vendosni bastin tuaj, klikoni bast. Në qendër të timonit shfaqet një gur. Nëse guri është jeshil, i kuq ose vjollcë, ju përparoni një segment në timon. Nëse është një gur i zi, ju humbni, por segmentet tashmë të fituara mbeten në vend. Simboli i shkëmbinjve i kthen të gjitha segmentet prapa një vend. Lexoni rishikimin tonë të plotë të lojës Twist për të mësuar më shumë rreth këtij titulli të ri emocionues të dëshmueshëm të drejtë.

  Provaly Fair BC Originals

  Koncepti që qëndron pas BC Originals, me siguri të drejtë, është të ofrojë lojëra fati krejtësisht të rastësishme që eliminojnë gjithashtu të gjitha mundësitë e korrupsionit duke u dhënë lojtarëve mundësinë për të verifikuar rezultatet.

  Për çdo origjinal, BC.Game ka gjeneruar miliona hash dhe çdo hash i vetëm lidhet me një rezultat specifik. Lojtarët mund të shikojnë të gjitha hash-et, të cilat janë në një zinxhir të verifikueshëm. Para fillimit të lojës, zgjidhet një hash dhe ky është rezultati. Është e mundur të kontrollohet se rezultati përputhet me hash-in origjinal, duke vërtetuar kështu se rezultati është i rastësishëm dhe i drejtë.

  BC Lojërat origjinale - Pyetjet e shpeshta

  A janë vërtet të drejta të gjitha origjinalet BC?

  Po, të gjitha origjinalet BC janë zhvilluar duke përdorur teknologji të provueshme të ndershme. Çdo lojë ofron udhëzime për lojtarët që duan të kontrollojnë farën për të verifikuar rezultatin e lojës.

  A janë BC Originals miqësore për celularin?

  Patjeter qe po. Ju mund t'i luani të gjitha origjinalet BC nëpërmjet platformës së uebit celular të BC.Game ose nëpërmjet aplikacionit progresiv të uebit BC.Game. Të dyja ofrojnë një përvojë madhështore të lojërave në lëvizje.

  A mund të luaj falas BC Originals?

  Disa tituj janë të disponueshëm në modalitetin demo, por jo të gjithë. Megjithatë, depozita minimale për disa monedha është rreth 0,50 USD, kështu që ju mund të financoni llogarinë tuaj me minimumin dhe të shijoni të gjitha origjinalet.