Sign in
  BC.Kodi promovues i lojës

  BC.Kodi promovues i lojës

  Zbuloni se si të përdorni kodin promovues BC.Game NEWBONUS për të marrë bonusin më të madh të mirëseardhjes në dispozicion kur regjistroheni.

  BC.Kodi i promovimit të lojës NEWBONUS

  • Çfarë është kodi promovues BC.Game?
  • Si të përdorni kodin promovues BC.Game
  • BC. Bonusi i lojës
  • BC.Përmbledhje e lojës
  • BC.Depozitat dhe tërheqjet e lojës
  • Kriptovalutat
  • Si të depozitoni
  • Promovimet më të fundit në BC.Game
  • Ngjarjet e kësaj jave
  • BC.Game Daily Contest
  • Lotaria javore 20,000 dollarë
  • 1,000,000 € Cash Bomba
  • Publikimet e reja të lojërave
  • Pyetjet e shpeshta të kodit promovues të lojës BC

  Gjeni kodet më të fundit promocionale këtu

  Rekomanduar
  Përditësimi i fundit më 22 pri 2024
  Regjistrimi me një kazino të re ose libër sportiv që ofron një bonus bujar mirëseardhjeje është gjithmonë emocionues. Është një shenjë e sigurt se do të kalojmë një kohë të mirë kur ta hasim këtë.

  BC.Game ka një bonus të posaçëm mirëseardhjeje të depozitës së parë për lojtarët e rinj, i cili mund të përdoret në opsionet e shumta të lojërave të fatit të faqes.

  Ofrimi i një pakete mirëseardhjeje është një mënyrë e zakonshme që faqet e internetit të bëjnë konsumatorët e rinj të regjistrohen për shërbimin e tyre. Secila palë përfiton: faqja fiton një lojtar të ri që do të depozitojë dhe do të bast, dhe lojtari merr një bonus në formën e fondeve shtesë, rrotullimeve ose basteve.

  Çfarë është kodi promovues BC.Game?

  Kodi promovues që duhet të futni kur regjistroheni në BC.game është NEWBONUS . Ky është kodi më i fundit ekskluziv i bonusit që mund të përdoret për të zhbllokuar paketën e mirëseardhjes së sajtit.

  Ju mund të pyesni veten se ku në faqen e internetit mund të futni kodin tonë promocional nëse kjo është hera e parë që përdorni një të tillë ose nëse ka kaluar një kohë që kur e keni përdorur për herë të fundit.

  Nëse ndiqni këto udhëzime të thjeshta, ka pak mundësi që të bëni një gabim gjatë futjes së kodit promocional dhe të humbni përfitimet e mirëseardhjes:

  Si të përdorni kodin promovues BC.Game

  5
  https://www.bc.codes/sq/promo-code/
  Kodi promovues i lojës BC . Kodi i bonusit të lojës

  Shkoni te BC.Game

  Shkoni në faqen zyrtare të BC.Game duke përdorur lidhjet në këtë faqe.

  Regjistrohu

  Klikoni ose trokitni lehtë mbi butonin e gjelbër "Regjistrohu" që mund të gjendet në krye të çdo faqeje në sajt.

  Futni të dhënat tuaja dhe kodin promovues

  Plotësoni disa detaje të kërkuara nga faqja e regjistrimit. Kur ju kërkohet një kod promocional, shkruani NEWBONUS në fushën përkatëse.

  Regjistrimi i plotë

  Klikoni "Regjistrohu" për të përfunduar regjistrimin. Më pas mund të bëni depozitën tuaj të parë duke përdorur kriptovalutat tuaja të preferuara.

  BC. Bonusi i lojës

  Bonusi i mirëseardhjes BC.Game është subjekt ndryshimi, njëlloj si bonuset e ofruara nga shumica e kompanive më të mira të basteve në internet.

  Kjo funksionon në avantazhin e tyre pasi u mundëson të ruajnë avantazhin e tyre konkurrues dhe garanton që asnjë kompani tjetër nuk do të sigurojë një bonus që është shumë më i madh se i tyre.

  Megjithatë, në disa gjëra mund të mbështetemi pavarësisht nga rrethanat, si për shembull fakti që faqja jonë do të ofrojë gjithmonë një bonus mirëseardhjeje dhe se ne gjithmonë do të ofrojmë kodin promovues për të.

  Nëse ju pëlqen të merrni stimuj rregullisht, ky është faqja e basteve për ju. Ata bëjnë një punë të shkëlqyer për të ofruar vlerë të vazhdueshme për klientët e tyre më besnikë, edhe pasi dhurata e parë e mirëseardhjes ka skaduar.

  Ju mund të vini bast për çfarëdo që të zgjidhni me sigurinë se do të kualifikoheni për të paktën një nga çmimet konstante të ofruara nga faqja e internetit pasi çmimet e vazhdueshme përfshijnë si librin sportiv ashtu edhe kazinonë online.

  BC.Përmbledhje e lojës

  Duke qenë rreth e rrotull që nga viti 2017, BC.Game ka pasur kohën për t'u vendosur si një nga lojtarët më të mëdhenj në platformat e lojërave të fatit të kriptovalutave.

  Pasi të regjistroheni në asnjë kohë dhe të depozitoni kriptovalutat tuaja të preferuara për të luajtur, ju mund të përfitoni sa më shumë nga një shumëllojshmëri produktesh të lojërave të fatit, duke përfshirë një libër sportiv, një seksion kazinoje dhe madje edhe lotarinë e sajtit.

  Për sa i përket lojërave që janë në dispozicion, thjesht nuk mund t'ju shohim të zhgënjyer me ofertat. Me zhvilluesit si Pragmatic Play, NetEnt, Hacksaw Gaming dhe Red Tiger që furnizojnë lojërat elektronike dhe lojërat e tavolinës, me siguri do të gjeni një lojë për të cilën keni dëgjuar ose një lojë me të cilën do të dashuroheni së shpejti.

  Nëse bastet sportive janë më shumë gjëja juaj, do të jeni po aq të kënaqur me sasinë e tregjeve të basteve sportive ku duhet të bastoni. Pavarësisht nëse zakonisht vini bast për sportet e preferuara të rajonit tuaj ose preferoni të eksploroni disa tregje më të veçanta, ka shumë për të zbuluar.

  BC.Depozitat dhe tërheqjet e lojës

  Opsionet e depozitimit dhe tërheqjes së monedhës Fiat dhe Crypto

  Lloji i monedhës
  Monedhat e pranuara në BC.Game
  Monedhat e Fiat USD, BRL, ARS, PLN, HRK, BDT, UHA, ISK, INR, PHP, MXN, HUF, EUR, VND, CUP, NOK, RUB, THB, KRW, NGN, MAD, JPY, IDR, ZAR, CBP, CAD, RON, UAH, CZK, CLP, VEF, LKR, IRR, EGP, ANG, ILS, GHS, PKR, RSD, MAD, PEN, HUF
  Kriptovalutat BTC, ETH, BNB, SOL, USDT, XRP, ADA, DOGE, ETJ, DOT, AVAX, Afër, BUSD, USDC, UNI, MATIC, BCH, TRX, LTC, LINK, VET, XLM, SHIB, EOS, DAI, AAVE, YFI, FLOKI, SAND, TUSD, FTM, LUNA, ZIL, TOMO, FLOOR, GALA, HEX, ZCASH, XMR, XLM, BCD, BIT, AMP, SUNNEW, LUNC, GODS, DCR, PEOPLE, BAYC, PUNKS, AZUKI, USTC, VTHO, PAR, HNT, BTCB, KAVA, NEXO, FIL, GST, SAMO, ROSE, SNACK, KLAY, TON, YGG, WCK, WBNB, CRO, HBAR, RVN, ATOM, SATS, BAT, APE, WAVE, SAND, NANO, DGB, AXS, FIL, LUNC, BLUR, ONE, APT, BCT, USTC, BCR, WCK
  Depozitat kripto BTC, ETH, BNB, SOL, USDT, XRP, ADA, DOGE, ETJ, DOT, AVAX, Afër, BUSD, USDC, UNI, MATIC, BCH, TRX, LTC, LINK, VET, XLM, SHIB, EOS, DAI, AAVE, YFI, FLOKI, SAND, TUSD, FTM, LUNA, ZIL, TOMO, FLOOR, GALA, HEX, ZCASH, XMR, XLM, BCD, BIT, AMP, SUNNEW, LUNC, GODS, DCR, PEOPLE, BAYC, PUNKS, AZUKI, USTC, VTHO, PAR, HNT, BTCB, KAVA, NEXO, FIL, GST, SAMO, ROSE, SNACK, KLAY, TON, YGG, WCK, WBNB, CRO, HBAR, RVN, ATOM, SATS, BAT, APE, VALËT, RËRË, NANO, DGB, SAKTE, FIL, LUNC
  Depozita e nevojshme Shuma minimale është 0,01 dollarë ose ekuivalenti i monedhës
  Tërheqjet BTC, ETH, BNB, SOL, USDT, XRP, ADA, DOGE, ETJ, DOT, AVAX, Afër, BUSD, USDC, UNI, MATIC, BCH, TRX, LTC, LINK, VET, XLM, SHIB, EOS, DAI, AAVE, YFI, FLOKI, SAND, TUSD, FTM, LUNA, ZIL, TOMO, FLOOR, GALA, HEX, ZCASH, XMR, XLM, BCD, BIT, AMP, SUNNEW, LUNC, GODS, DCR, PEOPLE, BAYC, PUNKS, AZUKI, USTC, VTHO, PAR, HNT, BTCB, KAVA, NEXO, FIL, GST, SAMO, ROSE, SNACK, KLAY, TON, YGG, WCK, WBNB, CRO, HBAR, RVN, ATOM, SATS, BAT, APE, VALËT, RËRË, NANO, DGB, SAKTE, FIL, LUNC
  Limitet Nuk ka kufizime maksimale në shumat e tërheqjes
  Metodat e pagesës Fiat Sistemi i pagesave Limitet
  Peso kolumbiane Direkt Pa kufi
  Rupia indiane UPI
  paytm
  300 - 100 000 INR
  100 - 30000 INR
  Myanmar (Burma) Direkt Pa kufi
  Real brazilian Pix
  Pix
  PicPay
  20 - 999999 BRL
  30 - 50000 BRL
  30 - 50000 BRL
  Bangladeshi Direkt Pa kufi
  fitoi Koreja e Jugut Direkt Pa kufi
  Peso meksikane transferte bankare
  todito' para të gatshme
  OXXO
  SPEI
  40 - 15000 MXN
  20 - 190000 MXN
  20 - 10000 MXN
  20 - 190000 MXN
  Baht Thai PromptPay
  Viza
  QRIS
  100 - 200 000 THB
  200 - 500000 THB
  200 - 500000 THB
  Naira nigeriane transferte bankare 1000 - 1000000 NGN
  Dong vietnamez BIDV
  ACB
  BIDV
  Banka e Vietnamit
  Banka Vietcom
  Donga Bank
  transferte bankare
  TP Bank
  100000 - 100000000 VND
  100000 - 100000000 VND
  100000 - 100000000 VND
  100000 - 100000000 VND
  100000 - 100000000 VND
  100000 - 100000000 VND
  100000 - 100000000 VND
  100000 - 100000000 VND
  dollar kanadez Direkt Pa kufi
  Rubla ruse Direkt Pa kufi
  rupia indoneziane DANA
  QRIS
  QRIS
  OVO
  Banka BRI
  Banka BRI
  PermataBank
  mandiri
  20000 - 10000000 IDR
  20000 - 10000000 IDR
  20000 - 10000000 IDR
  20000 - 10000000 IDR
  20000 - 10000000 IDR
  20000 - 10000000 IDR
  20000 - 10000000 IDR
  20000 - 10000000 IDR
  Peso Filipine GCash 50 - 50000 PHP
  Rupi pakistaneze N/A Pa kufi
  Ringgit malajzian N/A Pa kufi
  Riel kamboxhiane N/A Pa kufi
  USD Viza
  Mastercard
  Apple Pay
  Minimumi 30 dollarë
  JPY PS 1000 - 500000 JPY
  KRW Pay-One 10000 - 300000 KRW
  fshij Piastrix
  transferte bankare
  1 - 300 000 RUB
  Edhe pse BC.Game njihet kryesisht si një faqe bastesh Bitcoin; ai ofron shumë mënyra pagese të shpejta dhe të lehta për t'u përdorur që lojtarët mund t'i përdorin për depozita dhe tërheqje.

  Kriptovalutat


  Ju mund të bëni depozita dhe tërheqje të sigurta në BC.game duke përdorur më shumë se 90 kriptomonedha dhe monedha të qëndrueshme, duke përfshirë BTC, ETH, XRP, BCH, LTC, APE, DOGE, XLM, USDT dhe USDC. Tabelat e mësipërme kanë detaje të plota për pranimin e monedhave kripto në BC.Game.

  Diçka për t'u theksuar kur përdorni kripto është se ka tarifa rrjeti për të paguar për tërheqjet. Prandaj, ia vlen të kontrolloni se cilat janë këto që të mund të përdorni asetin dixhital më të lirë.

  Blerja e kriptove në BC.Game


  Nëse nuk mbani asnjë kripto, por dëshironi të përdorni një nga këto monedha kur luani në BC.Game, është e mundur të blini disa me një kartë krediti, Google Pay ose portofol celular.

  Për ta bërë këtë, lojtarët blejnë monedhat përmes një ndërmjetësi të lidhur dhe aktivi depozitohet në portofolin e llogarisë tuaj BC.Game.

  Monedhat e Fiat


  Llogaria juaj BC.Game ka kuleta për një sërë monedhash kombëtare, duke përfshirë USD, KRW, NGN, BRL, MYR, JPY, INR, IDR, VND, THB, MXN, RUB dhe PHP. Ju mund të shihni të gjitha monedhat e pranuara dhe mënyrat e pagesës në tabelën e mësipërme.

  Lojtarët mund të zgjedhin një nga këto monedha fiat të pranuara dhe më pas të bëjnë depozita dhe tërheqje duke përdorur një nga shërbimet e pranuara të pagesave, të cilat variojnë nga kuletat elektronike deri tek transfertat bankare.

  NFT-të


  Jo shumë sajte të lojërave të fatit pranojnë NFT-të si një mënyrë pagese, kështu që është një pendë në kapak të BC.Game. Ka shumë koleksione, duke përfshirë CryptoPunks, BAYC dhe Degenpass, për të zgjedhur.

  Thjesht gjeni koleksionin që i përket NFT-ja juaj dhe kopjoni adresën e depozitës për të financuar llogarinë tuaj. Fatkeqësisht, BC.Game nuk i mbështet tërheqjet NFT.

  Si të depozitoni

  5
  https://www.bc.codes/sq/promo-code/
  BC Mënyrat e pagesës së lojës BC.depozitat e lojës

  Hyni

  Sigurohuni që jeni regjistruar në llogarinë tuaj BC.Game.

  Hapni portofolin e llogarisë suaj

  Klikoni butonin 'Depozitim' të cilin do ta shihni në krye të ekranit tuaj.

  Zgjidhni mënyrën tuaj të pagesës

  Zgjidhni mënyrën e pagesës që dëshironi të përdorni për të bërë depozitën tuaj.

  Transferimi i Fondeve

  Ndiqni udhëzimet në ekran për të përfunduar transaksionin tuaj. Kjo ndryshon pak në varësi të mënyrës së pagesës që vendosni të përdorni.

  Promovimet më të fundit në BC.Game

  Qëndroni të përditësuar me lajmet dhe ngjarjet më të fundit të BC.Game. Këtu është një përmbledhje e promovimeve dhe lëshimeve më të fundit të lojërave që mund të shijoni me kodin promocional të BC.Game.

  Ngjarjet e kësaj jave


  BC.Game ka gjithmonë diçka të re për lojtarët e kazinosë dhe bastet sportive. Këtu është një përmbledhje e promovimeve që klientët e rinj dhe ekzistues mund të gëzojnë këtë javë.

  BC.Game Daily Contest


  Daily-Contest

  Ky është një promovim i vazhdueshëm i tabelës së liderëve. Lojtarët thjesht luajnë lojërat e tyre të preferuara të kazinosë ose bastojnë në sporte dhe kuaj për të grumbulluar pikë në tabelë. 10 lojtarët më të mirë, bazuar në shumën totale të bastit, në fund të javës, mbledhin një pjesë të grupit të çmimeve.

  Fondi i çmimeve të Konkursit të Përditshëm përdor një sistem progresiv të çmimit të parë. Një përqindje e vogël e çdo basti në platformë kontribuon në çmimin total të ditës, i cili zakonisht është rreth $12,000 - $13,000. Përfundoni në vendin e parë dhe fitoni 50% të grupit të çmimeve, kështu që ia vlen të shkoni.

  Lotaria javore 20,000 dollarë


  Weekly-Raffle

  Kjo është një tjetër shtesë e mirëpritur në listën në rritje të promovimeve të BC.Game. Ju merrni një biletë për lotarinë javore duke vënë bast 100 dollarë (para të vërteta). Për çdo bast 1000 dollarë, lojtarët marrin një biletë bonus, kështu që ju keni 11 bileta në total. Numri maksimal i biletave që një lojtar mund të grumbullojë në një javë është 100.

  Shorti super fat i Lotarisë Javore zhvillohet çdo të hënë në orën 12:00 UTC. 150 lojtarë mbledhin një pjesë të grupit të çmimeve 20,000 dollarë, me çmimin kryesor që merr 5,000 dollarë.

  1,000,000 € Cash Bomba


  Cash-Bombs-September

  Ky promovim BC.Game operohet nga Evolution. Për të marrë pjesë, mund të luani çdo lojë NetEnt, BTG ose Red Tiger, duke përjashtuar lojërat e tavolinës RNG. Janë katër konkurse njëjavore që zhvillohen gjatë gjithë muajit, të cilat përfshijnë ulje të rastësishme të parave dhe gara në tabelë.

  Fondi i çmimeve prej 1,000,000 € ndahet në kazino të shumta, por ky është ende një promovim argëtues për adhuruesit e lojërave slot nga ofruesit e listuar më sipër.

  Publikimet e reja të lojërave


  Titulli
  Ofruesi
  RTP (%)
  Max Win
  Bota e Wrigley Tigri i Kuq 96 20,023.6x
  Tropicool 2 Studios ELK 94 25,000x
  Hot Slot 777 Monedha Wazdan 96 635x
  Rilindja egjiptiane II: Kthimi i mamit Spinomenale 96 1000x
  Wild Coyote Megaways Nje prekje 96 1000x
  Wildos Thunderkick 96 6250x
  Pikat e nxehta të Vegasit Lojëra 1x2 96 E ndryshueshme
  Mr Vegas 2: Big Money Tower BetSoft 96 2601x
  Kuaku i fundit Mancala 95 220x
  Zjarri egjiptian Playson 96 200x
  Epoka e perëndive: Helios Playtech 95 2500x
  Linjat e bonusit Azteca: Jackpot PowerPlay Playtech 95 1090.4x
  Grand Junction Mountain Express Playtech 96 2000x
  Ari Ar Ari Lulëzon 96 2000x
  Slashimi Luaj'n GO 96 100x
  Big Max Sevens Swintt 95 5000x
  Super Bartender Evoplay 94 E ndryshueshme
  Zotat e Gizës Lojë pragmatike 96 5000x
  Drop ëndrra e qytetit të bananeve Relaksoni lojërat 94 10,000x
  Fat i Pashkëve Nuskë 95 800x

  Pyetjet e shpeshta të kodit promovues të lojës BC

  Ku mund të fus kodin promovues BC.Game?

  Përdorni kodin promovues të BC.Game NEWBONUS kur plotësoni formularin e regjistrimit në BC.Game. Ju do të jeni në gjendje të shkruani kodin në fushën e emërtuar "Kodi i referimit/Promo".

  Cilat bonuse janë të disponueshme në BC.Game?

  Përveç bonusit të mirëseardhjes, ka një shumëllojshmëri bonusesh të vazhdueshme në dispozicion në BC.Game. Faqja kujdeset për klientët ekzistues, si dhe për ata të rinj.

  A e pranon BC.Game Crypto?

  Po, BC.Game pranon mbi 90 kriptovaluta të ndryshme, duke përfshirë Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Cardano, Dogecoin dhe Ripple XRP. Për më tepër, lojtarët mund të blejnë kripto përmes MoonPay ose Banxa. Përndryshe, ju mund të bëni depozita në monedhën fiat dhe NFT.