Sign in
  Regjistrohu në BC.Game

  Regjistrohu në BC.Game

  Zbuloni se si të hapni një llogari në BC.Game. Ky udhëzues gjithëpërfshirës ju udhëzon në procesin e shpejtë dhe të lehtë të regjistrimit.

  • Regjistrohu në BC.Game
  • Si të regjistroheni në BC.Game
  • BC.Hyrja në lojë
  • BC.Aplikacioni i lojës
  • BC. Bonusi i lojës
  • BC.Pyetet e shpeshta për regjistrimin e lojës

  Regjistrohu në BC.Game

  Për të filluar të luani në BC.Game, duhet të jeni një klient i regjistruar. Për fat të mirë, është shumë e lehtë të krijosh një llogari në këtë faqe bastesh dhe nuk kërkon shumë kohë fare.

  Gjatë procesit të regjistrimit, sigurohuni që të futni kodin promovues BC.game NEWBONUS në mënyrë që të merrni paketën më të mirë të disponueshme të mirëseardhjes që ofrohet nga faqja e internetit.

  Në këtë faqe, ne do t'ju udhëzojmë në procesin e regjistrimit dhe do t'ju ofrojmë disa detaje më shumë rreth sajtit, si të identifikoheni dhe çfarë të prisni pasi të keni hapur llogarinë tuaj të basteve.

  BC.Informacionet e lojës


  Kompania BC.Lojë
  Produktet Kazino, Libri Sportiv, ESports , Lotari, Origjinale
  Kod promocional NEWBONUS
  Bonusi i depozitës Bonus në katër depozitat tuaja të para
  Vlera e bonusit 1260% në total
  I licencuar Curacao
  E themeluar 2017
  Monedhat USD , KRW, NGN, BRL, MYR, JPY, INR, IDR, VND, THB, MXN, RUB dhe PHP.
  Cryptocurrencies Bitcoin , Ethereum , Doge , Ripple , Cardano , Polkadot , Tron , Binance , Avalanche , Solana , Polygon , Arbitrum , Optimism , Cronos , Fantom , Thorchain , Cosmos , Near , dhe 50+ të tjerë
  Gjuhët Anglisht, vietnameze, indonezisht, japoneze, koreane, frëngjisht, spanjisht, filipinase, arabisht, hindisht, turqisht, persisht, portugalisht, rusisht, gjermanisht, tajlandisht, finlandisht, polonisht dhe italisht.
  Aplikacioni iOS & Android
  Transmetim direkt po
  Mbështetje e drejtpërdrejtë po

  Si të regjistroheni në BC.Game

  Hapja e një llogarie është e thjeshtë, por duhet bërë për të aksesuar veçoritë e basteve që janë të disponueshme në faqe.

  Kur krijoni një llogari me BC.Game, do të keni akses të menjëhershëm në një kazino dhe libër sportiv Bitcoin modern.

  Faqja e internetit ka lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe shërbime të tregtarëve të drejtpërdrejtë nga disa prej emrave më të njohur në industri, si NetEnt , Pragmatic Play dhe Hacksaw Gaming , kështu që të jeni të sigurt se gjithmonë do të keni një kohë të mirë për nje kohe e gjate.

  Përveç kazinosë, ju gjithashtu mund të shijoni një libër sportiv gjithëpërfshirës që ofron baste në të gjitha ngjarjet kryesore sportive ndërkombëtare dhe lokale. Ata që janë të interesuar në bastet sportive mund të gjejnë një gamë të gjerë tregjesh dhe opsionesh që i përshtaten nevojave të tyre.

  Ju mund të vendosni baste në mbi 20 sporte të ndryshme, duke përfshirë futbollin, tenisin, basketbollin, ESports , kriket dhe shumë të tjera.

  Për të filluar bastet, gjithçka që duhet të bëni është të hapni një llogari, e cila kërkon vetëm rreth një minutë për ta bërë!

  Ja se si të regjistroni një llogari dhe të përdorni kodin promovues të BC.Game NEWBONUS :

  Si të regjistroheni

  5
  https://www.bc.codes/sq/register/
  BC.Kodi promocional i lojës BC Game

  Shkoni te BC.Game

  Përdorni lidhjet në këtë faqe për të vizituar faqen e tyre zyrtare kur mund të hapni llogarinë tuaj.

  Regjistrohu

  Klikoni butonin "Regjistrohu" që gjendet në krye të faqes.

  Jepni të dhënat tuaja

  Zgjidhni të jepni një adresë emaili ose një numër celulari për t'u regjistruar.

  Futni kodin tuaj të promovimit

  Kur ju kërkohet një kod promocional BC.Game, shkruani NEWBONUS . Të bësh këtë do të thotë që mund të marrësh bonusin më të mirë të mirëseardhjes.

  Regjistrimi i plotë

  Klikoni butonin e gjelbër "Regjistrohu" për të përfunduar procesin e regjistrimit. Llogaria juaj tani është e hapur!

  BC.Hyrja në lojë

  Pasi të keni krijuar llogarinë tuaj, mund të identifikoheni dhe të keni akses në secilin produkt të lojërave të fatit që ofron kjo faqe bastesh.

  Për t'u identifikuar, thjesht duhet të klikoni në link "Identifikohu" që gjendet në krye të ekranit pranë butonit "Regjistrohu", më pas futni adresën tuaj të emailit/numrin e telefonit dhe fjalëkalimin që keni krijuar.

  BC.Aplikacioni i lojës

  Këto ditë, mënyra më e shpejtë dhe më e besueshme për të vënë bast për çdo gjë, nga lojërat e kazinosë deri te bastet sportive, është nëpërmjet një aplikacioni smartphone.

  Të gjitha faqet më të mira të basteve akomodojnë përdoruesit celularë në një farë mënyre, qoftë kjo nëpërmjet një aplikacioni të specializuar ose thjesht duke u siguruar që faqja celulare të funksionojë siç është menduar.

  Ne kemi një lajm të shkëlqyeshëm për ju nëse po mendoni të regjistroheni për këtë shërbim, por po pyesni nëse ofrojnë apo jo një aplikacion celular.

  Aplikacioni celular BC.Game ju ofron një mënyrë të shkëlqyeshme për të luajtur kumar kurdo dhe kudo që zgjidhni, pavarësisht nëse jeni në lëvizje, në shtrat ose diku tjetër. Aplikacioni i lejon përdoruesit të vendosin baste sipas dëshirës së tyre.

  Aplikacioni është i lehtë për t'u instaluar. Thjesht vizitoni versionin celular të faqes në internet dhe shkarkoni aplikacionin e dedikuar në pajisjen tuaj iOS ose Android .

  BC. Bonusi i lojës

  BC.Game është i vetëdijshëm se duhet të sigurojë vazhdimisht bonuse kazino nëse dëshiron të konkurrojë me qindra faqe të tjera bastesh në internet që janë në dispozicion.

  Ka shumë arsye pse kjo faqe është bërë e njohur përveç cilësisë dhe sasisë së opsioneve të lojërave të fatit. Vizitorët e rregullt mund të dëshmojnë për faktin se ata shpesh marrin bonuse jashtëzakonisht bujare të mirëseardhjes që mund të zhbllokohen me një kod të veçantë promovues.

  Bonuset në platformë mund të ndryshojnë herë pas here, por gjithmonë mund të gjeni një që ju jep fonde bonus, rrotullime falas, baste falas etj.

  Zbatimi i kodit tonë të bonusit NEWBONUS do të sigurojë që ju të merrni promovimin më të mirë të mirëseardhjes që po jepet aktualisht nga kjo faqe globale e lojërave të fatit.

  BC.Pyetet e shpeshta për regjistrimin e lojës

  Pse BC.Game ka nevojë për informacionin tim personal?

  Krahasuar me shumicën e faqeve të basteve në internet, BC.Game nuk kërkon shumë informacion nga ju, por ajo që ata kërkojnë është shuma minimale e kërkuar për të krijuar një llogari dhe për të verifikuar se kush jeni.

  A ka BC.Game një aplikacion celular?

  BC.Game ka një aplikacion të dedikuar i cili mund të shkarkohet nga versioni celular i faqes së tyre në pajisjet iOS dhe Android .

  Ku mund të fus kodin promovues BC.Game?

  Kodi promovues BC.Game duhet të futet gjatë procesit të regjistrimit, në fushën që është etiketuar si "Referimi/Kodi Promocional (Opsionale)". Përdorni kodin promovues BC Game NEWBONUS për të marrë bonusin më të mirë të mirëseardhjes.