Sign in
  BC. Rishikimi i lojës

  BC. Rishikimi i lojës

  Rishikim ekspert i BC.Game dhe udhëzues për kodin promovues NEWBONUS . Gjithçka që duhet të dini për librin sportiv dhe kazinonë.

  • BC. Rishikimi i lojës
  • BC. Kazino lojë
  • BC.Lojëra të drejtpërdrejta me tregtarë
  • BC.Lojë sportive
  • BC.Lojë baste të drejtpërdrejta
  • BC.Dizajni dhe navigimi i lojërave
  • BC.Metodat e pagesës së lojës
  • BC. Bonusi i lojës
  • BC.Shërbimi i klientit të lojës
  • BC.Pyetet e shpeshta të rishikimit të lojës

  BC. Rishikimi i lojës

  BC.Game është faqja ideale e basteve për ata që kërkojnë pak nga gjithçka. Megjithatë, është larg nga një rast i sasisë mbi cilësinë, pasi çdo ofertë është e standardit më të lartë.

  Kazinoja ka shumë lojëra elektronike elegante dhe lojëra tradicionale tavoline, si dhe një përzgjedhje origjinalesh BC si Crash, Plinko, Dice, Limbo, HiLo, Coinflip, Keno dhe Mines. Slotet dhe lojërat e tavolinës janë ofruar nga lojëra si Hacksaw Gaming, NetEnt dhe Pragmatic Play, kështu që ju e dini të prisni përsosmëri.

  Nëse ju pëlqen të luani edhe sporte ose në vend të tyre, atëherë libri i sporteve duhet të jetë veçanërisht i favorshëm për ju, me legjione sportive, secila e mbushur me tregje të shumta bastesh.

  Në këtë përmbledhje, ne do të shikojmë disa nga informacionet e mësipërme në shumë më shumë detaje, si dhe disa faktorë më të rëndësishëm të faqes që mund t'ju ndihmojnë të vendosni nëse ky do të jetë destinacioni juaj i ardhshëm i lojërave të fatit apo jo.

  Kur regjistroheni, sigurohuni që të futni kodin e bonusit BC.game NEWBONUS gjatë procesit të regjistrimit. Duke bërë këtë, ju do të merrni një bonus total prej 1260% në katër depozitat tuaja të para - një nga paketat më të mëdha të mirëseardhjes që ofrohet aktualisht në çdo kazino online ose libër sportiv.

  BC.Vendimi i rishikimit të lojës

  Kodi ekskluziv i promovimit

  Shumë faqe pasqyre të disponueshme në gjeografi të bllokuara

  Një numër i pabesueshëm i kriptomonedhave

  Pranon Fiat dhe Crypto

  Lojëra ekskluzive të kazinosë

  Shërbim sportiv falas me transmetim të drejtpërdrejtë

  Gjeo-bllokuar në disa vende

  BC. Kazino lojë

  Komponenti i kazinosë i BC.Game është një platformë e fundit e lojërave të fatit në internet që pranon pagesa në kriptomonedha, depozita të rregullta fiat dhe një numër të madh NFT-sh.

  Ka qindra lojëra për të zgjedhur në këtë sajt, duke përfshirë lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe origjinale BC që nuk mund të gjenden askund tjetër.

  Studiot e nivelit më të lartë, duke përfshirë Hacksaw Gaming, Pragmatic Play, NetEnt, Evoplay, BetSoft dhe Play'n GO ofrojnë lojërat në këtë faqe. Kjo garanton një eksperiencë të vazhdueshme të këndshme të lojës.

  Paraqitja e kazinosë është intuitive, me skeda të qarta për çdo lloj loje dhe kategori, si dhe filtra shtesë për të ngushtuar kërkimin tuaj sipas popullaritetit të zhvilluesit dhe lojtarit, ndër kritere të tjera.

  BC.Lojëra të drejtpërdrejta me tregtarë

  Si dhe lojërat standarde të lojërave elektronike dhe lojërat e tavolinës, ekziston një seksion Live Dealer ku mund të luani në kohë reale me një tregtar të drejtpërdrejtë.

  Kjo është një nga mënyrat e preferuara në botë për të shijuar lojëra si blackjack, ruletë dhe baccarat pasi jep përvojën thelbësore të Vegas nga komoditeti i shtëpisë tuaj, ose nga kudo tjetër që vendosni të luani.

  BC.Lojë sportive

  Opsione të shumta bastesh ekzistojnë në një shumëllojshmëri të gjerë sportesh. Vaterpoloja, hokej, biatlon dhe miting bashkohen me sporte më të njohura si futbolli amerikan, futbolli, kriket, basketbolli, Esports dhe golf.

  Secili prej këtyre sporteve vjen me një numër të madh tregjesh bastesh, kështu që nuk duhet të bastni vetëm në tregjet e fituesit dhe të rezultateve. Ju mund të jeni shumë më të ndërlikuar në vendimet tuaja të basteve.

  Tregjet janë të disponueshme për garat vendase dhe ndërkombëtare në të gjithë botën, nga ligat më të vogla deri në finalet e Kupës së Botës.

  Për shkak të lehtësisë së përdorimit dhe paraqitjes së drejtpërdrejtë të librit sportiv, nuk do të keni kurrë vështirësi të zbuloni tregjet sportive ku dëshironi të bastoni.

  BC.Lojë baste të drejtpërdrejta

  Për të ngushtuar zgjedhjet tuaja të basteve në ato që po ndodhin tani me tregjet e basteve live, klikoni butonin "LIVE" në këndin e sipërm të majtë të faqes kryesore të librit sportiv.

  E gjithë grupi i sporteve elektronike, përveç futbollit, tenisit, basketbollit, kriketit, hokejit mbi akull, badmintonit, shigjetave dhe më shumë, janë të gjitha të aksesueshme për baste të drejtpërdrejta.

  BC.Dizajni dhe navigimi i lojërave

  Libri sportiv i kësaj faqeje bastesh është i përshtatshëm dhe i drejtpërdrejtë. Pas viteve të përdorimit të librave sportiv, mund të duket se dizajni i ri i disa siteve të basteve është i papërshtatshëm.

  Kazinoja në internet në BC.Game është projektuar duke pasur parasysh efikasitetin. Ka shumë lojëra atje, kështu që është e rëndësishme që ato të jenë të lehta për t'u gjetur dhe zgjedhur.

  Faqja ka një markë të veçantë që përfshin lojërat aktuale, ndërkohë që është estetikisht e këndshme dhe e thjeshtë për t'u naviguar. Struktura klasike plotësohet me një dizajn bashkëkohor, të frymëzuar nga lojërat, që është ekskluzive për markën.

  BC.Metodat e pagesës së lojës

  BC.Game është një faqe e plotë kumari që pranon pagesa me kripto, fiat dhe NFT. Për kriptovalutat, lojtarët mund të zgjedhin të depozitojnë duke përdorur mbi 90 monedha të ndryshme kripto, duke përfshirë BTC, LTC, ETH, XRP, XLM, DOGE dhe USDT.

  Nuk ka tarifa për financimin e llogarisë tuaj me kripto, por ju keni një tarifë tërheqjeje për të mbuluar koston e gazit, e cila zakonisht është rreth 0.1%, për dërgimin e monedhave në portofolin tuaj.

  Nëse dëshironi të depozitoni me mjete më tradicionale, kjo është gjithashtu e mundur. Ju duhet të zgjidhni monedhën që dëshironi, si JPY, KRW, MXN, NGN, MYR, INR, IDR, PHP, THB, RUB, VND ose BRL, më pas do të shihni një seksion të shërbimeve të pagesave të lokalizuara, të cilat përfshijnë e. -kuletat dhe transfertat bankare, ndër të tjera.

  BC.Game gjithashtu mbështet depozitat NFT. Mund të pranojë NFT nga dhjetëra koleksione, duke përfshirë Degenpass, CryptoPunks, Doodles dhe BAYC. Edhe pse vlen të përmendet se nuk mund të tërhiqni NFT-të nga faqja.

  Opsioni përfundimtar i pagesës është blerja e kriptove direkt përmes BC.Game duke përdorur një ndërmjetës të palës së tretë si MoonPay. Kjo i lejon klientët të depozitojnë përmes Visa, Mastercard, Google Pay dhe Samsung Pay. Pas blerjes së monedhave tuaja të zgjedhura, ato depozitohen menjëherë në portofolin tuaj BC.Game.

  BC. Bonusi i lojës

  Promocionet dhe stimujt e shkëlqyeshëm janë ato që BC.Game është i njohur për ofrimin e tyre, dhe megjithëse secila prej tyre është vazhdimisht subjekt ndryshimi, duket se ka gjithmonë paketa të mirëseardhura në dispozicion. Në fund të fundit, dështimi për ta bërë këtë do të bënte që ata të mbesin prapa dhe të humbasin ndaj konkurrentëve.

  Prandaj, nëse po mendoni të bashkoheni për herë të parë, sigurohuni që të përdorni kodin promovues NEWBONUS për të marrë bonusin e mirëseardhjes që po ofrohet.

  Klientët ekzistues mund të përfitojnë nga stimujt e rregullt përveç bonusit të mirëseardhjes për të bërë që depozitat e tyre të shkojnë shumë më tej.

  BC.Shërbimi i klientit të lojës

  Edhe në faqet më të mëdha të basteve në internet, mund të ketë raste kur keni nevojë për ndihmë nga ekipi i shërbimit të klientit.

  Në BC.Game, ka disa mënyra për të kontaktuar me stafin e faqes, duke përfshirë funksionin Live Chat, që është sigurisht mënyra më e lehtë dhe më e shpejtë për të marrë ndihmë.

  Përpara se të përpiqeni të kontaktoni dikë, ia vlen të kontrolloni gjithmonë Qendrën e Ndihmës për të parë nëse problemi juaj tashmë është mbuluar nga FAQ-të.

  BC.Pyetet e shpeshta të rishikimit të lojës

  A është BC.Game i sigurt?

  BC.Game besohet nga mijëra përdorues në mbarë botën. Faqja është e sigurt, kështu që ju mund t'i besoni asaj informacionin tuaj personal dhe detajet e pagesës.

  A ka licencë BC.Game?

  BC.Game është i autorizuar të ofrojë shërbimet e tij në industrinë e lojrave nga Curacao Interactive Licensing NV

  Kush e zotëron BC.Game?

  BC.Game operohet nga Blockdance BV, së cilës i është dhënë një licencë për të vepruar nga autoritetet e Curacao.