Sign in

  BC.Kodi i referimit të lojës

  promo code brand

  $20,000

  Use code NEWBONUS
  Tested Përdorur për herë të fundit 24 minuta më parë

  Join BC.game with promo code NEWBONUS and get up to $20,000 as a bonus. Over 18s. T&Cs apply.

  1
  Reveal bonus code
  Click on the box to see our bonus code
  2
  Open the site
  Register and use the promotion code
  3
  Sign up
  Benefit from exclusive bonus when you sign up
  Visit Bc.Game Sport
  • BC.Kodi i referimit të lojës
  • Bonus i mirëseardhjes i BC.Game Sports
  • Termat dhe Kushtet kryesore
  • Si të shpengoni kodin e referimit të lojës BC
  • Shkoni te BC.Game
  • Regjistrohu
  • Futni kodin e referimit të lojës BC
  • Si të bëni një depozitë në BC.Game
  • Depozitoni me Crypto
  • Depozitë me Fiat
  • Depozitoni me një NFT
  • BC.Kodi i referimit të bonusit të lojës pa depozitë
  • Pse të regjistroheni me kodin promovues të BC.Game Referral?
  • Bast në 30+ sporte
  • Bast Live
  • Transmetim direkt
  • Realiteti i stimuluar dhe sportet
  • Cash Out
  • Shanset e rritura
  • BC.Kodi i referimit të lojës - FAQ

  BC.Kodi i referimit të lojës

  Kodi ynë i referimit BC.Game NEWBONUS ju ndihmon të zhbllokoni potencialin e plotë të bonusit të këtij libri sportiv emocionues.

  Oferta e rregullt e mirëseardhjes kombinon katër depozitat e para që u ofrojnë lojtarëve deri në 1260% bonuse të përputhura. Megjithatë, ne do të shpjegojmë se si mund të merrni dyfishin e asaj shume.

  Gjithashtu, shikoni udhëzuesin tonë hap pas hapi për të shlyer Kodi i referimit BC.Game dhe mësoni më shumë rreth promovimeve të tjera të basteve sportive.

  Bonus i mirëseardhjes i BC.Game Sports

  BC.Game ka një paketë fleksibël mirëseardhjeje, duke i lejuar lojtarët të bastojnë në sport dhe të luajnë lojëra kazino. Këtu është një përmbledhje e katër bonuseve të depozitave që mund të kërkoni me kodin tonë të referimit.

  • Depozita e parë: Deri në 270% përputhet deri në 20,000 dollarë
  • Depozita e dytë: Deri në 300% përputhet deri në 40,000 dollarë
  • Depozita e tretë: Deri në 330% përputhen deri në 60,000 dollarë
  • Depozita e 4-të: Deri në 360% përputhet deri në 100,000 dollarë

  Kam kërkuar bonusin e parë të depozitës duke përdorur kriptomonedhën DOGE për të verifikuar këtë ofertë. Megjithatë, kur bëra një depozitë të dytë duke përdorur një monedhë lokale ( fiat ), m'u dha përsëri bonusi i depozitës së parë.

  Bazuar në këtë, duket e mundur të kërkohen të katër bonuset në mënyrë të pavarur, si në crypto ashtu edhe në fiat.

  undefined

  Termat dhe Kushtet kryesore


  Me shumicën e ofertave të përputhshme të depozitave, lojtarët marrin paraprakisht fondet e bonusit. Megjithatë, ky nuk është rasti në BC.Game.

  Këtu, bonusi juaj fillimisht jepet si BCD i mbyllur, të cilin gradualisht e zhbllokoni duke vendosur baste. Kjo është një përmbledhje e termave dhe kushteve kryesore që shpjegon se si funksionon.

  • Vlera në përqindje e secilit bonus depozite të përputhur ndryshon në varësi të shumës që depozitoni.
  • Kërkesat e bastit llogariten si: shuma e zhbllokimit = shuma e bastit * 1% * 20%.
  • Pasi BCD të jetë zhbllokuar, ai mund të transferohet në bilancin tuaj të parave reale.
  • 1 BCD = 1 USD.
  • Shuma minimale e BCD të zhbllokuar që mund të kërkoni është 10 dollarë.
  • Lojtarët mund të përdorin të njëjtin bonus duke përdorur kodin promovues të kazinosë BC.Game .

  Si të shpengoni kodin e referimit të BC.Game

  2
  https://www.bc.codes/en/promo-code/bc-game-referral-code-promo-code/
  BC.kodi i referimit të lojës

  Shkoni te BC.Game

  Përdorni link në tabelën e mësipërme për të vizituar BC.Game. Nëse keni probleme për të hyrë në faqen kryesore të internetit, ju rekomandojmë të provoni një nga faqet zyrtare mirror BC.Game .

  Regjistrohu

  Klikoni "Regjistrohu" dhe shkruani emailin tuaj dhe krijoni një fjalëkalim të fortë.

  Futni kodin e referimit të BC.Game

  Në fund të formularit të regjistrimit, futni kodin promovues të BC.Game NEWBONUS në kutinë e titulluar 'Referimi/Kodi i promovimit'. Pastaj shtypni butonin Regjistrohu më poshtë.

  Si të bëni një depozitë në BC.Game

  BC.Game pranon të dyja monedhat crypto dhe fiat . Mund ta shikoni listën e plotë në faqen tonë të kodit promocional BC.Game . Cilido qoftë opsioni i pagesës që përdorni, është e shpejtë dhe e lehtë të shtoni fonde në llogarinë tuaj për të filluar bastet.

  Depozitoni me Crypto


  1. Hyni në llogarinë tuaj BC.Game .
  2. Klikoni në ikonën e portofolit në krye të faqes.
  3. Zgjidhni Crypto.
  4. Zgjidhni monedhën (monedhën) që dëshironi të depozitoni.
  5. Kopjoni adresën e portofolit.
  6. Shkoni në portofolin tuaj personal crypto dhe dërgoni monedhat në portofolin tuaj BC.Game .

  Depozitë me Fiat


  1. Identifikohu.
  2. Pasi të klikoni ikonën e portofolit, zgjidhni Fiat.
  3. Zgjidhni një nga monedhat lokale të disponueshme.
  4. Zgjidhni mënyrën tuaj të preferuar të pagesës.
  5. Ndiqni udhëzimet në ekran për të përfunduar transaksionin.

  Depozitoni me një NFT


  1. Pasi të keni hyrë, klikoni në Wallet dhe zgjidhni NFT.
  2. Më pas, duhet të zgjidhni koleksionin nga është NFT-ja juaj. Për shembull, Degenpass ose Crypto Punks.
  3. Kopjoni adresën e portofolit.
  4. Shkoni aty ku është ruajtur NFT-ja juaj dhe transferojeni në portofolin tuaj BC.Game .

  Një tjetër mundësi që ofron BC.Game është blerja crypto përmes platformës. Duke pasur partneritet me MoonPay dhe Banxa, lojtarët mund të blejnë aktivin e tyre të preferuar dixhital me një kartë krediti, kartë debiti ose banking në internet. Pas blerjes, monedhat kreditohen menjëherë në llogarinë tuaj BC.Game .

  BC.Kodi i referimit të bonusit të lojës pa depozitë

  Po aq emocionuese sa oferta e mirëseardhjes është bonusi pa depozitim që është i disponueshëm për të gjithë lojtarët që janë të nivelit VIP 1 e lart.

  Ju merrni një spin falas çdo ditë në një nga rrotat e garantuara të çmimeve.

  • VIP 1+: Spin me fat me një çmim të parë të mundshëm prej 1 BTC
  • VIP 22+: Super Spin me një jackpot të mundshëm prej 3 BTC
  • VIP 70+: Spin me fat me një jackpot të mundshëm prej 5 BTC


  undefined

  Pse të regjistroheni me kodin promovues të BC.Game Referral?

  Duke krijuar partneritete me Shoqatën Argjentinase të Futbollit, Cloud9 Esports dhe David Luiz, BC.Game është një nga librat sportiv me rritjen më të shpejtë në industri. Këto janë disa nga arsyet kryesore pse ne e rekomandojmë këtë platformë.

  Bast në 30+ sporte


  BC.Game ofron baste mbi 30+ sporte, duke përfshirë futbollin, basketbollin, bejsbollin, hokej mbi akull, tenisin dhe futbollin amerikan. Përveç këtyre, ju gjithashtu mund të bastni në sporte më pak të zakonshme, të tilla si kungull, lakros dhe biatlon.

  Bast Live


  Bastet e drejtpërdrejta në lojë ofrohen në mijëra ngjarje çdo muaj, duke filluar nga futbolli EPL dhe NBA deri te pingpong, badminton dhe volejboll. Një avantazh i shtuar për bastorët e drejtpërdrejtë është platforma e mirë-projektuar që është e shpejtë dhe e përgjegjshme. Kjo e bën të lehtë për të futur lëkurën në lojë sa herë që dëshironi.

  Transmetim direkt


  BC.Game ka mbulim të drejtpërdrejtë të transmetimit në një gamë të gjerë sportesh. Është aq i gjerë sa ka gjithmonë diçka për të parë.

  Klientët e regjistruar kanë nevojë vetëm për një llogari të financuar për të parë të gjitha transmetimet, kështu që as nuk duhet të vendosni një bast për të parë. Kjo është një vlerë e jashtëzakonshme dhe është një tjetër veçori e veçantë e këtij libri sportiv.

  live streaming on BC.Game

  Realiteti i stimuluar dhe sportet


  League of Legends , Dota 2, CS:GO , WarCraft III dhe Rocket League janë disa nga esports për të cilat mund të vini bast në sportet BC.Game . Një shtesë e re është FIFA 24, të cilat janë ndeshje të transmetuara drejtpërdrejt në Twitch që bastorët mund të bastojnë.

  BC.Game është gjithashtu i fokusuar në lojërat e stimuluara të realitetit, duke përfshirë eCricket, eSoccer, eBaseball dhe eTennis. Këto ngjarje fillojnë çdo disa minuta, duke ofruar edhe më shumë opsione bastesh.

  Cash Out


  Cash out është një mjet i njohur bastesh, kështu që nuk është çudi që është i disponueshëm në BC.Game. Përdorimi i parave të gatshme u lejon bastuesve të shlyejnë bastet e tyre përpara fundit të ndeshjes. Kjo mund të jetë e dobishme nëse doni të merrni një fitim të hershëm ose të shkurtoni humbjet tuaja në një zgjedhje të keqe.

  Shanset e rritura


  Përveç bonusit të mirëseardhjes dhe spin të përditshëm me fat, BC.Game shërben për një bollëk tregjesh bastesh me shanse të rritura. Këto i shtojnë vlerë vendosjes së basteve tuaja këtu pasi merrni pagesa më të larta në bastet fituese. Për të mësuar më shumë rreth BC.Game , ky rishikim është një vend i mirë për të filluar.

  BC.Game i referimit të lojës - FAQ

  Cili është Kodi i Referimit BC.Game ?

  Kodi i referimit BC.game është NEWBONUS. Futni këtë kod promocional kur regjistroheni për të marrë bonusin më të mirë të basteve sportive.

  Për cilat sporte mund të bastoj në BC.Game ?

  Libri i sporteve BC Game ka shanse për shumë sporte, duke përfshirë futbollin, tenisin, basketbollin, futbollin amerikan, hokej mbi akull, volejboll, kriket, hendboll, pingpong, bejsboll, regbi, boks, UFC , Badminton, Golf, Darts dhe Sporte Dimërore.

  Në total ju mund të bastni në mbi 30 sporte të ndryshme, me mijëra tregje bastesh për të zgjedhur.

  Bastet e drejtpërdrejta ofrohen çdo ditë, plus BC Game ka mbulim të gjerë të ESports.

  Për cilat lojëra ESports mund të bastoj në BC Game ?

  Libri i sporteve BC.game ka shumë shanse dhe tregje të disponueshme për shumë lojëra ESports , duke përfshirë Counter-Strike , Dota 2, League Of Legends, Valorant , Call of Duty , Rainbow Six , Rocket League , FIFA dhe NBA 2K.

  Do të gjeni qindra ngjarje për të vënë bast çdo ditë, me baste të drejtpërdrejta dhe transmetim të drejtpërdrejtë.

  A ka BC.Game baste live?

  Po. Do të gjeni qindra ngjarje bastesh live në lojë të disponueshme çdo ditë. Vizitoni librin sportiv dhe klikoni butonin 'Live' në krye të ekranit tuaj. Kur ta bëni këtë, do të keni mundësi të shikoni të gjitha ngjarjet aktuale dhe të ardhshme të basteve live.

  Bastet në lojë në BC.Game ofrohen në shumë sporte të njohura. Do të gjeni tregje bastesh live për futboll, tenis, basketboll, kriket, hokej mbi akull, badminton dhe shigjeta. Ju gjithashtu mund të shijoni baste të drejtpërdrejta për të gjithë koleksionin e ngjarjeve Esports të BC Game .

  Cili është Bonusi Sportiv BC.Game ?

  BC Game u ofron lojtarëve të rinj një bonus bujar mirëseardhjeje. Regjistrohuni me kodin e referimit BC Game NEWBONUS për të marrë ofertën më të mirë të bonusit.

  Pasi të regjistroheni, mund të kërkoni gjithashtu oferta të rregullta bonusi.

  Për të parë të gjitha ofertat speciale dhe bonuset që janë aktualisht të disponueshme, klikoni logon BC.Game në këndin e sipërm majtas të librit sportiv dhe zgjidhni 'Promovimet' për të parë të gjitha ofertat e bonusit që janë aktualisht në dispozicion për ju.

  A e pranon BC.Game Crypto ?

  Po. Ju mund të bastni për sportet në BC.Game duke përdorur mbi 90 cryptocurrencies të ndryshme, duke përfshirë Bitcoin , Dogecoin , Ethereum , Litecoin dhe Ripple.

  A është BC.Game e ligjshme?

  Po. BC.game ka qenë në biznes që nga viti 2017 dhe mban një licencë për lojëra Curacao. Libri i sporteve dhe kazino mund të aksesohen në shumë vende të botës.

  A ka një aplikacion BC.Game ?

  Po. Ju mund të bastni në librin sportiv dhe të luani lojëra kazino përmes një aplikacioni të dedikuar celular. Aplikacioni BC.Game është i disponueshëm për pajisjet Android dhe iOS .

  Last updated on 24 Apr 2024