Sign in

  BC.Kodi promovues i lojës

  promo code brand

  $20,000 Bonus

  Use the promo code NEWBONUS
  Tested Përdorur për herë të fundit 48 minuta më parë

  Use the BC.Game Referral / Promo Code NEWBONUS on sign-up to claim. 18+. T&Cs apply

  1
  Reveal bonus code
  Click on the box to see our bonus code
  2
  Open the site
  Register and use the promotion code
  3
  Sign up
  Benefit from exclusive bonus when you sign up
  Visit BC.Game

  BC.Kodi promovues i lojës është BONUS i RI

  • Si të regjistroheni në BC.Game
  • BC.Informacionet e lojës
  • BC.Metodat e pagesës së lojës
  • Pse të luani në BC.Game?
  • BC. Kazino lojë
  • BC.Lojë sportive
  • BC.Programi VIP i lojës
  • Mbështetja e Klientit BC.Game
  • Pyetjet e shpeshta të kodit promovues të lojës BC
  Përdorni kodin promovues të BC.Game NEWBONUS për të bërë fillimin më të mirë të përvojës suaj të basteve në këtë faqe globale të basteve crypto .

  Bastorët mund të zgjedhin nga një gamë e gjerë lojërash në këtë faqe kumari, duke përfshirë origjinalet unike të BC si Dice , Crash , Mines , Limbo dhe shumë të tjera, si dhe lojëra elektronike të preferuara nga fansat dhe lojëra tavoline të krijuara nga disa prej studiove më të njohura të industrisë , duke përfshirë Hacksaw Gaming dhe Pragmatic Play , ndër shumë të tjera.


  Në këtë faqe, ne do t'ju udhëzojmë se si të përdorni kodin tonë promocional gjatë regjistrimit dhe do t'ju ofrojmë disa detaje më shumë rreth shërbimit në përgjithësi - duke filluar me mënyrën se si të hapni një llogari të re.

  Procedura e krijimit të një llogarie në një faqe të re bastesh duhet të jetë e shpejtë dhe e lehtë. Ne jemi të lumtur t'ju themi se kjo faqe është në përputhje me këtë koncept dhe se ju mund të regjistroheni duke ndjekur këto udhëzime të thjeshta.

  Pasi të keni krijuar llogarinë tuaj, mund të filloni të bëni depozita duke përdorur kriptomat tuaja të preferuara, monedhat fiat ose NFT, të cilat mund të përdoren për të vënë bast në lojërat e kazinosë dhe tregjet e basteve sportive.

  Si të regjistroheni në BC.Game

  3
  https://www.bc.codes/en/promo-code/ bc-game -promo-code/
  BC.Kodi promovues i lojës BC Kodi i bonusit të lojës

  Shko te BC.Game

  Shkoni në faqen zyrtare të BC Game dhe hidhini një sy përreth.

  Kliko "Regjistrohu"

  Klikoni butonin e gjelbër "Regjistrohu" që gjendet në këndin e sipërm të djathtë të faqes.

  Zgjidhni Si të regjistroheni

  Ndryshoni midis Email-it dhe Numrit të Telefonit për të zgjedhur metodën që dëshironi të përdorni për t'u regjistruar.

  Futni të dhënat tuaja

  Futni adresën tuaj të emailit ose numrin e telefonit, në varësi të metodës së regjistrimit që keni zgjedhur, e ndjekur nga kodi promovues NEWBONUS .

  Plotësoni Procesin

  Klikoni butonin e gjelbër "Regjistrohu" për të përfunduar procesin e regjistrimit.

  BC.Informacionet e lojës

  BC.Game është një kazino dhe libër sportiv premium miqësor ndaj crypto ku mund të luani menjëherë pasi të regjistroheni.

  Luaj lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe shërbime të drejtpërdrejta të tregtarëve nga giants e industrisë si NetEnt , Pragmatic Play dhe Hacksaw Gaming në faqen tonë dhe ji i sigurt se do të kesh një shpërthim për vitet në vijim.

  Vizitorët mund të përdorin gjithashtu një libër sportiv të mbushur që përmban baste në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme sportive ndërkombëtare dhe vendase, përveç kazinosë. Ata që preferojnë të bastojnë në ngjarje sportive do të kenë gjithashtu alternativa të shumta tërheqëse.

  BC.Metodat e pagesës së lojës

  Gjithmonë duke kërkuar të plotësojë kërkesën e bazës së saj globale në rritje të lojtarëve, në vitin 2022, BC.Game prezantoi pagesat në monedhën fiat dhe NFT së bashku me opsionet ekzistuese crypto .

  Për një listë të përditësuar të të gjitha monedhave më të fundit ( crypto dhe fiat ), si dhe shërbime të ndryshme pagesash, ju këshillojmë të shikoni faqen tonë të qendrës së kodit promovues BC.Game. Megjithatë, këtu është një përmbledhje për të filluar.

  Cryptocurrencies


  BC.Game mbështet depozitat dhe tërheqjet për 90+ kriptovaluta. Për krahasim, shumica e kazinove miqësore ndaj crypto ofrojnë 20 - 40 asete, kështu që 90+ nxjerrin në pah statusin në rritje të BC.Game në industri.

  Ndër kriptomat e preferuara janë BTC , LTC , ETH , DOGE , XRP , SOL dhe ADA. Si një lojtar i BC.Game, unë prirem të përdor DOGE ose XRP sepse tarifat e gazit janë dukshëm më të ulëta se një monedhë si Ethereum.

  Monedhat e Fiat


  Lojtarët tani mund të depozitojnë dhe tërhiqen duke përdorur mbi 40 monedha vendase fiat , duke përfshirë USD , EUR, CAD, MXN, INR, KRW, JPY dhe NGN.

  Çdo monedhë ka shërbimet e veta të pagesave, të tilla si Visa , Mastercard , Apple Pay , kuleta celulare, transferta bankare dhe kupona me parapagesë. Kjo e bën kazinonë BC.Game të aksesueshme për të gjithë.

  Për më tepër, nuk jeni i kufizuar në vendosjen e llogarisë tuaj në një monedhë. Për shembull, ju mund të bëni depozita duke përdorur USD dhe CAD, dhe bilanci juaj BC.Game do t'i shfaqë këto në mënyrë të pavarur në kuleta të veçanta. Përfitimi i kësaj është se nuk ka tarifa të kushtueshme për forex, gjë që është një lajm i shkëlqyeshëm për lojtarët.

  NFT-të


  Një tjetër mundësi pagese, megjithëse e disponueshme vetëm për depozita, në NFT. BC.Game mbështet një shumëllojshmëri huge koleksionesh të ndryshme, duke filluar nga BAYC dhe Degenpass tek Crypto Punks dhe Doodles.

  Bërja e një depozite NFT është në thelb e njëjtë si kripto. BC.Game ofron një adresë portofoli ku lojtarët transferojnë NFT-në dhe vlera e saj kreditohet në llogarinë e tyre.

  Ju lutemi vini re se nuk mund të tërhiqni NFT, prandaj përdorni vetëm ato që nuk dëshironi t'i mbani për një afat të gjatë.

  Pse të luani në BC.Game?

  Përveç bonusit të mirëseardhjes, ka shumë arsye të tjera pse mund të dëshironi të regjistroheni dhe të luani në BC.Game. Nëse ende duhet të bindeni, informacioni i mëposhtëm duhet të jetë i mjaftueshëm për t'ju marrë në bord.

  BC. Kazino lojë


  Me lojëra elektronike dhe lojëra tavoline që janë ofruar nga giants e industrisë si Pragmatic Play , NetEnt , Evoplay dhe Hacksaw Gaming , me siguri do të shijoni seanca të gjata sa herë që hyni në llogarinë tuaj.

  Mos harroni të provoni gjithashtu origjinalet BC, të cilat përfshijnë Crash , Dice , Plinko , Mines , Keno, Limbo dhe më shumë kënaqësi të dizajnuara në mënyrë unike.

  BC.Libri sportiv i lojës


  BC.Game ofron 35 sporte të ndryshme për të bastuar, përveç shumë sporteve Esporte dhe virtuale. Shumica e garave sportive në botë mbulohen, nga ligat dhe kupat vendase deri te finalet e Kupës së Botës dhe Super Bowl.

  BC.Programi VIP lojës


  BC.Game dëshiron t'u tregojë lojtarëve të saj VIP se sa shumë i vlerësojnë ata duke i ftuar ata të bashkohen në Klubin VIP , i cili ofron një bollëk përfitimesh, duke përfshirë shtimin e parave të gatshme dhe veçori ekskluzive.

  Jo vetëm që anëtarët e Klubit VIP BC.Game marrin qasje të hershme në ngjarje të veçanta, por ata gjithashtu marrin përfitime unike dhe dhurata të individualizuara.

  Ndërsa luani më shumë, do të kaloni në radhët VIP dhe do të keni të drejtë për gjithnjë e më shumë privilegje ekskluzive derisa të arrini nivelin më të lartë të klubit VIP , ku përfitimet e Elite VIP të ofruara nga BC.Game janë vërtet të pakrahasueshme.

  Mbështetja e Klientit BC.Game

  Mbështetja e klientit është një burim i paçmuar, edhe në kompanitë më të mira të lojërave të fatit në internet.

  Live Chat është metoda më e shpejtë dhe më e përshtatshme për të kontaktuar me ekipin mbështetës të BC.Game, ndërkohë që ka opsione të tjera në dispozicion.

  Vizitoni gjithmonë Qendrën e Ndihmës për të parë nëse pyetjes suaj i është përgjigjur më parë në Pyetjet e bëra më shpesh përpara se të kontaktoni me mbështetjen.

  Pyetjet e shpeshta të kodit promovues të lojës BC

  Ku mund të fus kodin promovues BC.Game?

  Kodi promovues BC.Game duhet të futet gjatë procesit të regjistrimit pasi të keni futur adresën tuaj të emailit ose numrin e telefonit plus fjalëkalimin tuaj të dëshiruar.

  A mund ta përdor kodin promovues BC.Game në aplikacion?

  Kodi promovues BC.Game mund të përdoret gjatë procesit të regjistrimit në pajisjet celulare në të njëjtën mënyrë që mund të përdoret në një kompjuter desktop.

  Çfarë do të më marrë kodi promovues BC.Game?

  Krijimi i një llogarie duke përdorur kodin promovues NEWBONUS do t'ju marrë një bonus total prej 1080% në katër depozitat tuaja të para në sit.

  Last updated on 22 Apr 2024